Nowe kózki przyszły na świat! Donald i Jarek wiecznie się kłócą...

 

Donald i Jarek wiecznie się kłócą i praktycznie w żadnej sprawie nie mogą się dogadać. Ten pierwszy jest cwańszy, ale ten drugi bardziej obrażalski i zarazem… bardziej hołubiony przez matkę. Obaj mają jednak silnie cechy przywódcze. Mowa o nowo narodzonych kozach w Forcie Gerharda w Świnoujściu.


Oprócz wspomnianych dwóch capów na świat przyszły jeszcze: Świr, Szczęściarz oraz jedyna w tym gronie dziewczynka - Ania. Donald i Jarek są synami Małgosi. Pierwszy jest nieco wyższy, ale ten drugi jest bardziej krępy. Ledwo przyszli na świat, a już nie mogą się dogadać.


Jak można się domyśleć - pierwszy konflikt rozpętał się o to, kto powinien zająć dogodniejszą pozycję przy matczynych wymionach. I chociaż miejsca starcza dla obydwu, to z jakiś powodów obaj przepychają się do cycka niczym wrestlerzy na ringu. Pasjonaci historii przewidują, że z czasem, gdy już Donald i Jarek wyrosną na prawdziwych, rosłych capów spraw, o które będą rywalizować będzie znacznie więcej. Być może byłoby inaczej, gdyby Małgosia bardziej interesowała się wychowaniem obydwu, a nie tylko roztkliwiała się nad Jarkiem.


Tekst- Bartosz Turlejski / Kurier Szczeciński

 

 

Rajd Weterynarzy do ... fortecznych kóz!

Autor: Fort Gerharda
Czas: 1:29
Data dodania: 03.25.2012

Złośliwy Kaizer.. czyli bóbr psychopata

Autor: Fort Gerharda
Czas: 2:03
Data dodania: 03.25.2012

Kto uszyje biustonosz dla Kaśki?

Autor: Fort Gerharda
Czas: 1:34
Data dodania: 03.22.2012

Narodziny w kozim regimencie

Autor: Fort Gerharda
Czas: 2:07
Data dodania: 11.17.2014
YouTube