Piotr Piwowarczyk i Fort Gerharda zdobywają kolejnego Trytona!


     Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, że Piotr Piwowarczyk, dyrektor Muzeum Obrony Wybrzeża w Świnoujściu, otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Świnoujście - Tryton 2011. Nagroda przyznawana jest corocznie za wybitne zasługi dla rozwoju miasta. Piotr Piwowarczyk jest laureatem nagrody w kategorii: działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport.

 

To już druga nagroda Trytona zdobyta przez Piotra Piwowarczyk i Fort Gerharda. Jest zwieńczeniem pracy całego zespołu fortu i muzeum. Statuetka Trytona stanie koło innych wyróżnień, między innymi: Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej, Wyspiarza Roku, Asa Regionu i Perły w Koronie Pomorza Zachodniego. Dziękujemy mieszkańcom, którzy oddali na nas głos w pierwszym etapie plebiscytu oraz kapitule konkursu.

 

 

Przy okazji chcielibyśmy poniformować że ubiegłym roku Fort Gerharda zdobył zaszczytny tytuł Turystycznej Perły w Koronie Województwa Zachodniopomorskiego. W zeszłym roku zajęliśmy również drugie miejsce w konkursie na Turystyczny Przebój Polski - organizowanym przez RMF FM. Oprócz wielu innych nagród i wyróżnień na swoim koncie mamy również Nagrodę Prezydenta Miasta Świnoujście Tryton 2004, a także wiele certyfikatów - w tym najbardziej ceniony Polskiej Organizacji Turystycznej!

 

Tryton po raz drugi dla naszego Fortu!

Autor: tvslowianin
Czas: 4:02
Data dodania: 03.24.2012
YouTube