Walczymy o Perłę Województwa!

 

     Fort Gerharda, kandyduje do miana Perły w Koronie Województwa Zachodniopomorskiego! Czy wygra to zależy od głosów internautów.

 

Plebiscyt „Wielkie odkrywanie województwa Zachodniopomorskiego. Perły w Koronie 2011” ruszył 4 lipca. Tę wakacyjną akcję już od trzech sezonów prowadzi portal naszemiasto.pl wraz z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, a od tego roku także pod patronatem POT. Plebiscyt promuje największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne regionu.


- Przez całe wakacje wybierać będziemy głosami internautów dziesięć regionalnych perełek spośród zachodniopomorskich atrakcji turystycznych. Uhonorujemy również miejscowości i najciekawsze wydarzenia sezonu – mówi Dariusz Łazarski z nasze miasto.pl. - Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybieraliśmy perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz najciekawsze w regionie imprezy cykliczne (2010 r.), głosujemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii „atrakcje turystyczne”. Ponadto głosy internautów będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: „miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę” oraz „największe wydarzenie”.W kategorii „atrakcje” laureatów będzie dziesięciu, w dwóch pozostałych zwycięzca może być tylko jeden.- Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”), również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – docenimy najciekawsze wpisy – dodaje Dariusz Łazarski. - Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym atrakcjom do 31 sierpnia.

Głosować można również za pomocą SMS-ów. Gorąco zachęcamy!!!!

 

szczecin.naszemiasto.pl/serwisy/zachodniopomorskie_perly_2011/904725,10-najciekawszych-atrakcji-turystycznych-glosowanie,galeria,id,t,tm.html

Fort Gerharda w TVP - "Kawa czy herbata?"

Autor: Fort Gerharda
Czas: 3:25
Data dodania: 03.22.2012

Kolejna TELEWIZJA ŚNIADANIOWA w naszym Forcie :) Tym razem "Pytanie na śniadanie"

Autor: antrakasto
Czas: 4:16
Data dodania: 03.22.2012

Fort Gerharda w TVN Turbo w programie "Pojechany łikend"

Autor: Fort Gerharda
Czas: 4:35
Data dodania: 03.22.2012
YouTube